Electron Microscopy of Nanostructures - ELMINA2020
унос: 20.03.2020.
Српска академија наука и уметности у сарадњи са Технолошко-металуршким факултетом, Универзитета у Београду, Вас позива на другу међународну конференцију "Electron Microscopy of Nanostructures - ELMINA2020", која ће се одржати од 14. 9. 2020. до 18. 9. 2020. у Српској академији наука и уметности. Презентације на конференцији ће бити пленарне (по позиву), а остале учеснике позивамо да пошаљу апстракте за оралне или постер презентације. Фокус конференције ELMINA2020 ће бити на методама електронске микроскопије примењеним у нанонаукама и нанотехнологијама (физика, хемија, наука о материјалима, геологија и биомедицинске науке).

За висе информација, укључујући и импозантну листу пленарних предавача по позиву, посетите http://elmina.tmf.bg.ac.rs или нас контактирајте преко извршног организатора конференције mice@panacomp.net .