Обавештење о наставку такмичења из биологије за основне школе
унос: 15.03.2016.
Као што сте обавештени, Српско биолошко друштво наставља циклус такмичења из биологије за основне школе за 2016. годину са Биолошким факултетом Универзитета у Београду као реализатором.

Одговарајуће одлуке су у прилогу. Такође, сајт СБД ( http://www.serbiosoc.org.rs/ ) садржи све неопходне информације. Предвиђено је да се такмичење настави по постојећем Правилнику и Календару, као и да сви ђаци који су учествовали на општинском такмичењу, имају право да изађу на окружно/градско такмичење, о чему предвиђамо да се посебно изјасне.

За све даље информације стојимо Вам на располагању. У случају потребе, координатора такмичења др Срђана Стаменковића и секретара Јасну Ковачевић можете контактирати преко службеног e-mail налога такмичења
 takmicenje@bio.bg.ac.rs.

Координатор такмичења, др Срђан Стаменковић, доцент,