Прелиминарни резултати окружног/градског такмичења из биологије за основне школе
унос: 26.04.2018.
У прилогу се налазе прелиминарни резултати окружног/градског такмичења из биологије, одржаног 21. априла 2018.године.

Школе домаћине смо замолили да још једном провере исправност унетих података и да нам што пре пријаве евентуалне корекције. Корекције ћемо примати искључиво са званичних мејл адреса школа послатих на званичан налог такмичења. Чим будемо обрадили евентуалне корекције публиковаћемо коначне резултате.

* У овом тренутку, критеријум 20% пролаза на Републички ниво такмичења је постављен на:
       - 90 бодова за ученике 7.разреда (првих 180 ученика по броју бодова), док је укупно 226 ученика стекло по оба критеријума право учешћа (46 по основу директних пласмана испод прага).
       - 76 бодова за ученике 8.разреда (првих 150 ученика по броју бодова), док је укупно 195 ученика стекло по оба критеријума право учешћа (45 по основу директних пласмана испод прага).

др Срђан Стаменковић, координатор такмичења
                                 Јасна Ковачевић, секретар такмичења