ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС НА БИОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ
унос: 19.10.2021.
Биолошки факултет Универзитета у Београду, у периоду од новембра до јуна месеца, обављаће припремну наставу из БИОЛОГИЈЕ за све заинтересоване ученике IV разреда средњих школа и гимназија, који планирају да конкуришу за упис на Биолошки факултет (првенствено) или полажу предмет БИОЛОГИЈА на класификационом испиту ради уписа на неки други факултет.
Припремна настава ће се изводити суботом (од 27. новембра 2021. године), „online“ преко електронске учионице.

Уплату у износу од 20.000,00 динара извршити на рачун Биолошког факултета број: 840-1814666-61 до среде 24. новембра 2021. године. Доказ о уплати се доставља на адресу електронске поште: knjige@bio.bg.ac.rs, уз обавезно навођење пуног имена и презимена, места пребивалишта и броја телефона.

Све информације пратите на сајту Факултета http://www.bio.bg.ac.rs

Документ у прилогу.