ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ШКОЛА ЗА ДЕГУСТАТОРЕ МЕДА
унос: 28.10.2017.

СРПСКO ДРУШTВO ЗA TEСTИРAЊE И OЦEЊИВAЊE MEДA У СAРAДЊИ СA ЦЕНТРОМ ЗА БИОЛОГИЈУ ПЧЕЛА: УНИВЕРЗИТЕТ У БЕОГРАДУ – БИОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ, А ПОД ПОКРОВИТЕЉСТВОМ САВЕЗА ПЧЕЛАРСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА СРБИЈЕ, ОБЈАВЉУЈЕ ДА ЋЕ СЕ 25. И 26. НОВЕМБРА 2017. ГОДИНЕ ОДРЖАТИ:

ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ШКОЛА ЗА ДЕГУСТАТОРЕ МЕДА

Школу ће водити експерт из Организације „Bee Sources“ из Болоње, Италија, који је члан Националног регистра експерата за сензорну анализу меда у Италији у сарадњи са експертима из Српског друштва за тестирање и оцењивање меда из Београда, Србија.

Предложени курс омогућава стицање знања о методама за објективно испитивање и оцењивање карактеристика меда. Учесници који савладају најмање 75% градива добиће Сертификат о похађању курса “Основе сензорне анализе меда 1.0”. Курс се организује у сврху унапређивања знања из ове области која је у претходном периоду била потпуно запостављена.

Школа ће се одржати у Институту за зоологију Биолошког факултета Универзитета у Београду, Студентски трг 3, степениште лево, II спрат (у згради Филолошког факултета) у Београду.

Максимални број полазника по курсу – 30. Курс траје два дана. Цена по полазнику је 12.000 динара.
Уплaтa сe врши нa рaчун брoj: 265-6180310000341-10 (због великог интересовања уплату извршити у договору са организатором).

Ближе информације о Конкурсу се могу добити преко телефона 0631066744 или на e-mail: kvalitetmeda@gmail.com

Молимо донесите своје узорке меда уколико желите да буду тестирани током курса.

У прилогу су дати распоред и сатница предавања.