Конкурс за доделу једне стипендије за летњу школу „The LERU Summer School “Citizen science – nexus between research and public engagement”
унос: 28.02.2017.
Универзитет у Београду расписује конкурс за доделу једне стипендије за  летњу школу  „The LERU Summer School “Citizen science – nexus between research and public engagement”  која ће се одржати на Универзитету у Цириху у периоду од 9-14 јула 2017. године. Ова летња школа намењена је студентима докторских студија. Званични језик је енглески. Стипендија покрива трошкове котизације у износу 500 EUR као и трошкове авио превоза у износу до 250 EUR,  док додатне  трошкове сносе стипендисти.  Котизацијом су обухваћени трошкови смештаја као и хране. Пријаве се подносе Универзитету у Београду на мејл адресу kabinet@rect.bg.ac.rs са назнаком за „The LERU Summer School“. Крајњи рок за подношење пријаве је 24. март 2017. године.

Неопходна документација:

1. Биографија
2. Мотивационо писмо
3. Наслов пројекта на коме учествује кандидат као и име/на ментора.
4. Статус докторске дисертације
5. Копија индекса.

У прилогу се налазе додатне информације везане за овај скуп.