Конкурс за мастер и докторске студије у Републици Кореји за 2017. годину
унос: 17.02.2017.
Влада Републике Кореје расписала конкурс за мастер и докторске студије у Републици Кореји за 2017. годину. Рок за пријаву, односно предају докумената је 16. март.
Амбасада Републике Кореје у Републици Србији има част да обавести све заинтересоване да је Национални институт за медјународно образовање, Министарства образовања Владе Републике Кореје, расписао конкурс за три држављанина Србије и једног држављанина Црне Горе, да се пријаве за државну стипендију Владе Републике Кореје за постипломске студије (мастер или докторске), под називом 2017 Korean Government Scholarship Program for Graduate Degrees.

Сви заинтересовани који желе да се пријаве, детаљна упутства, информације и формуларе за пријаву могу наћи на линку:

Конкурс ће се одвијати по следећем распореду:
     - Рок са предају докумената амбасади Републике Кореје у Београду је 16. март
     - Објављивање листе кандидата који су прошли у други круг, односно на интервју, биће 20. марта.
     - Интервју за кандидате који су прошли у други круг обавиће се 23. марта.

Охрабрујемо све заинтересоване да се пријаве и да своју потпуну документацију предају до назначеног рока. Молимо све који планирају да се пријаве да ишчитају детаљно упутства за пријаву и ако и даље буду имали недоумице око пријаве, могу да нам се обрате на мејл: koreanemb.rs@mofa.go.kr