Кредити и стипендије
унос: 27.01.2023.
Студенти којима НИЈЕ ОДОБРЕН кредит или стипендија треба да поднесу ДОКУМЕНТОВАНЕ ПРИГОВОРЕ, уз попуњен образац који се налази у прилогу. Приговори се подносе најкасније до 16.12.2022. године у Студентској служби Биолошког факултета од 11 до 13 часова.

Приговори који нису документовани, неће се разматрати!

Студенти којима је ОДОБРЕН кредит или стипендија, треба у најкраћем временском року да отворе текући рачун у најближој експозитури УНИКРЕДИТ БАНКЕ уколико до сада нису већ отворили рачун. За отварање рачуна потребно је са собом понети ИНДЕКС и важећу личну карту.

Исправно попуњене менице, Образац број 6 и очитану личну карту жиранта треба поднети у Студентској служби Биолошког факултета у периоду од 1.02.2023. до 10.02.2023. године  од 11 до 13 часова. Упутство за попуњавање меница налази се у прилогу.