Одржан је први годишњи састанак AUTOIGG пројекта (778405), “Automated Functional Screening of IgGs for Diagnostics of Neurodegenerative Diseases”
унос: 28.12.2018.

Први годишњи састанак AUTOIGG пројекта (778405), “Automated Functional Screening of IgGs for Diagnostics of Neurodegenerative Diseases”, одржан је од стране Центра за ласерску микроскопију Биолошког факултета, Универзитета у Београду 29. новембра 2018. у просторијама Ректората Универзитета у Београду.

Састанак је имао за сврху извештавање о активностима у току прве године пројекта, које је укључивало координисање пројекта, научна постигнућа, размене учесника пројекта између институција, а једнака пажња је посвећена и различитим препрекама на које се наилазило у току имплементације и њиховим решењима, као и плану за наредну годину. Састанку су поред истраживача из Београда присуствовали и истраживачи из Турске који су овде на размени, као и партнери из Турске и САД.

Више на сајту AUTOIGG: