Onlajn курс - ВЕШТИНЕ УПРАВЉАЊА КАРИЈЕРОМ
унос: 16.05.2019.
Универзитетски центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду реализује за студенте свих факултета у саставу Универзитета у Београд onlajn курс под називом ВЕШТИНЕ УПРАВЉАЊА КАРИЈЕРОМ.

Курс је до сада похађало укупно више од 500 студената. Веома нас радује чињеница да је курс оцењен високим оценама у евалуацијама од стране студената и да учесници наводе да им се највише допало што су добили подстицај на размишљање, могућност да кроз анкету открију своје жеље, нацртају линију своје каријере у облику реке и разбију трему приликом самосталног представљања послодавцу.

ONLAJN КУРС ЗА РАЗВОЈ КАРИЈЕРЕ СТУДЕНАТА

Који су моји квалитети? Како видим своју каријеру? Које опције ми стоје на располагању? Како се постављају каријерни циљеви?  Како и где могу да тражим посао?  Како да се успешно представим послодавцу?

Ако су ово нека од питања која постављате себи, одговор можете добити на onlajn курсу Вештине управљања каријером који је отворен за све заинтересоване студенте факултета Универзитета у Београду.

Почетак курса је планиран за прву недељу јуна, а пријава је могућа до краја друге недеље од почетка курса на страници
  http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk .

Курс траје пет недеља и осмишљен је тако да студенти могу да му приступају када и где њима одговара.

Састоји се од различитих вежби, видео и аудио материјала, задатака, ресурса за читање, који заједно чине јединствени пакет чији је основни циљ да студенте оспособи за управљање каријером, припреми за укључивање у тржиште рада и пружи подршку у преузимању активне улоге у будућем каријерном развоју.

Курс је конципирао тим Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду, и успешно се реализује у “живој” и onlajn форми од 2015. године.