Посета европског комесара за проширење и суседство господина Јоханеса Хана Ботаничкој башти - Биолошки факултет, Универзитета у Београду
унос: 06.12.2016.
Европски комесар за проширење и суседство господин Јоханес Хан са сарадницима, посетио је 5.12. 2016 Ботаничку башту - Биолошки факултет, Универзитета у Београду.

Током обиласка Ботаничке баште и великог стакленика и множаре, у који је Европска комисија уложила 1.4 милиона еура, господин Хан се интересовао за значај инвестиције за развој наставе и науке на Биолошком факултету, о чему су га детаљно информисали декан Биолошког факултета, проф. Жељко Томановић и Управник Института за ботанику и ботаничку башту “Јевремовац“ проф. Милан Вељић.

Господин Хан се кратко срео са студентима,а у делегацији је био и господин Мајкл Девенпорт са сарадницима. Са стране Факултета присутни су били и продекани проф. Јелена Лозо и проф. Славиша Станковић.