ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ СВЕТИ САВА
унос: 29.01.2019.

У петак, 25.01. 2019. године прослављена је школска слава Свети Сава на Биолошком факултету. Том приликом додељене су награде Фондације “Иван Ђаја“ за најбољи мастер рад и докторску дисертацију из области Физиологије и то:

др Жељко Павковић (Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић“) за докторску дисертацију под називом: "Ефекти анестезије индуковане пропофолом на синаптичку пластичност, активност допаминског система и понашање јувенилних пацова " и

Катарине Радуловић, студенту Биолошког факултета, за мастер рад под називом: "Ефекат URV 597 на понашање и синтезу и количину норадреналина у префронталној кори пацова оба пола хронично излаганих благим непредвидивим стресорима ".

Такође је додељена награда Фондације “Радослав К. Анђус“ др Стефану Стаменковићу, научном сараднику Биолошког факултета, за најбољи научни рад из области Физиологије и Биофизике.