Реупис на прву годину студијског програма - Студенти којима је истекао рок за завршетак студија
Колегинице и колеге којима је истекао рок за завршетак студија (дакле истекла им је и година у којој су писали молбу за продужетак студија) ће се реуписивати на прву годину студијског програма  КОЈИ ЈЕ АКРЕДИТОВАН 2016. (  https://goo.gl/LflrEu  ). Изборни курсеви ће се бирати на лицу места у Студентској служби.

Предаја молби за исписивање и поновни упис без полагања пријемног испита (РЕУПИС) ће се вршити 10. 10. 2016. по објављеном списку за упис на продужене године за генерације уписане 2011/12 и старије. Студенти који се не налазе на том списку предаће молбу 11.10.2016. од 12-15. часова.

Упис студената који предају молбу ће се обавити у најкраћем року након разматрања свих молби.

Студенти на реупису морају платити 4500 дин (исписнина 3000 рсд + уписнина 1500 дин). Школарина за све студенте који се реуписују је фиксна и износи 8000 дин за. Школарину ови студенти морају платити то 31. децембра 2015. године.

Уколико нисте у могућности на реупис нећете морати да дођете лично, али је важно да будете реуписани јер у противном ГУБИТЕ СТАТУС СТУДЕНТА.