САЈАМ НАУКЕ 2016
унос: 20.05.2016.
Обавештавамо вас да ће ове године, осми по реду, Сајам науке бити организован у сарадњи Центра за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета (ЦНИРС БФ) и Биолошког факултета.

Сајам науке 2016. ће се одржати 25. маја у Великој сали Института за зоологију, са почетком у 10 часова.

На овогодишњем Сајму науке теме ће презентовати научници са Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство, Институтa за медицинска истраживања, Института за биолошка истраживања „Синиша Станковић“, Института за заштиту биља и животну средину и једне катедре Биолошког факултета.

Поред презентација тема студентских научно-истраживачких радова и научно-истраживачке делатности лабораторија, на овогодишњем Сајму науке биће одржане три презентације студената са летњих пракси и презентације о могућностима запослења у другим привредним делатностима.

Након одржаног Сајма науке, ЦНИРС БФ ће расписати Конкурс за израду студентских научно-истраживачких радова, који ће укључивати теме представљене на Сајму науке, а на који ће моћи да се пријаве сви студенти основних академских студија Биолошког факултета.

О свим детаљима ћете бити благовремено обавештени путем студентског сајта, сајта Факултета и Фејсбук странице ЦНИРС БФ као и на самом Сајму науке.

С обзиром да је Центар за научно-истраживачки рад студената основан ове школске године, о организацији и раду ЦНИРС БФ можете се информисати на следећем линку: http://biolozi.bio.bg.ac.rs/index.php/o-cnirs-u .

ПРОГРАМ Сајма науке 2016. можете преузети у прилогу.

Видимо се на Сајму науке!
Центар за научно-истраживачки рад студената Биолошког факултета и Биолошки факултет Универзитета у Београду